Agjencia Zhurnal.mk.

Regjistrohen dridhje tërmeti në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 17 dhjetor – Rreth orës 11:50 në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar dridhje tërmeti, përcjell TV21. Tërmeti është regjistruar 70 kilometra larg Shkupit, gjegjësisht në Çeshinovë, rajoni i Koçanit. Tërmeti ka qenë me intensitet prej 2,9 njësive sipas shkallës së Rihterit, me një thellësi prej 2km.

Related posts

Për biznesin në rajon “Ballkani i Hapur” është mundësi për punë më të mirë dhe rritje ekonomike

Z.H

Moti për ditët në vijim në Maqedoni

D V

Edhe 8 automjete speciale për nevojat e policisë si donacion nga Republika Çeke

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More