Agjencia Zhurnal.mk.

Regjistrohen 11 raste të reja me Kovid-19, në 24 orët e fundit

Shkup, 2 korrik –  Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit nga 2723 teste të kryera janë regjistruar 11 raste të reja të të infektuarve me Kovid-19 dhe atë: Shkup-5, Tetovë-3, Manastir-1, Berovë-1 dhe Pehçevë – 1 rast.

Ndërkohë janë regjistruar edhe 4 pacientë të shëruar. Ndërsa një pacientë nga Makedonski Brod e ka humbur betejën me koronavirusin.

Related posts

Mbikëqyrje e jashtëzakonshme në INK Idriozvë pas pretendimeve të personave të dënuar Toni Denkovski dhe Janko Janevski për kanosje, reket dhe ryshfet

D V

AlternAtivA-Lëvizja BESA-Lëvizja Demokratike: Kosova sa më shpejtë të bëhet anëtare e NATO

D V

Kovaçevski mbështet Kosovën dhe KFOR mbi strukturën e sigurimit: Kemi fat që kemi politikan që duan të shohin rajonin në BE

D V
OFERTË SPECIALE // Domain + Hosting + Uebfaqe për vetëm 400 Euro në vit!
Ofertë Speciale:
Domain + Hosting + Uebfaqe = 400euro!