Agjencia Zhurnal.mk.

Regjisorja e njohur hedh në gjyq konkurrentin e “Për’puthen”

Që disa javë ka filluar sezoni i tretë i emisionit të dashurisë “Për’puthen”. Bruno Shemsho është një ndër konkurrentet e rijnë të këtij sezoni.

 

‘Kryefjala” ka zbuluar se Bruno përpara se të futej në “Për’puthen” dëshironte të merrte pjesë në një tjetër spektakël televiziv të ngjashëm me atë të “Për’puthen”. Mësohet se ai ka firmosur një kontratë për të qenë pjesëmarrës në emisionin “Love Story”, të prezantuar nga Alketa Vejsiu.

Burime të ‘Kryefjalës’ kanë bërë me diej se pasi të gjitha marrëveshjet ishin shqyrtuar dhe ishte rënë dakord që Bruno të bëhej pjesë e këtij produksioni në ‘RTV Klan’, nën autorësinë e Vera Grabockës.

Fakti që ai ka firmosur bën që Vera Grabocka të hedh në gjyq konkurrentin e “Për’puthen”, pasi mosrespektimi i një kontrate të tillë, sidomos të firmosur nga vetë personi, rëndon me penalitet ligjorë.

Related posts

DJ PM, Dagz dhe S4MM së shpejti sjellin këngën e re “Tinzake”

D V

Labi për Adriana Matoshin: Nëse i duhet ndihma jonë ne jemi aty 24 orë

D V

Melinda nxit imagjinatën në paraqitjen e radhës plot stil dhe elegancë, zbulon se kënga “Melodia” publikohet nesër

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More