Agjencia Zhurnal.mk.

Regjim i përkohshëm i komunikacionit në aksin Veles-Gradsko

Shkup, 18 gusht – Rruga rajonale Veles-Gradsko deri nesër do të jetë e mbyllur për qarkullim nga ora 8 deri në orën 18.

 Shkak për mbylljen, siç informojnë nga Lidhja Auto Moto e Maqedonisë, është asfaltimi i rrugës.

 Në vendkalimet kufitare, sipas informacioneve të LAMM, nuk ka pritje më të gjata për hyrje dhe dalje nga shteti.

Related posts

Alarmante/ 46 raste të reja me HIV/AIDS në vend këtë vit, 10 më shumë se vitin e kaluar

Xh M

Vazhdojnë kërkimet për 14-vjeçaren e zhdukur nga Shkupi

Xh M

Mërgimtarët në Zvicër hapin dyert për liderët e Lidhjes Europiane për Ndryshim

Xh M