Agjencia Zhurnal.mk.

Reealt vjen me projektin unik ‘Shuj’

Reealt, artisti i talentuar i skenës muzikore shqipe, ka ardhur me projektin e ri.

Në kanalin Youtube, ai ka hedhur këngën e titulluar ‘Shuj’.

Teksti i këngës u bë nga vet ai, kurse, muzika nga EA, (Kiwi Music).

‘Shuj’ u fianlizua edhe me klip nga New Era Switzerland.

Projektin e ri Reealt e solli pas disa këngëve të suksesshme që kishte më parë dhe pritet që së shpejti të vij edhe me bashkëpunime me artist të njohur të skenës.

Related posts

Si u lëndua Ganiu në Big Brother, a ndodhi incidenti pas problemit teknik?

D V

“Pse ke pranuar të flesh me Ganinë kur je e martuar”, Linda Halimi i përgjigjet pyetjes së sikletshme në BBVK

D V

Ciara shfaqi me krenari barkun shtatzënë të zbukuruar me copa folie

D V