Agjencia Zhurnal.mk.

Real Madrid është i bindur, Bellingham është objektivi i radhës

Real Madrid është i bindur, Bellingham është objektivi i radhës

Rodrygo dhe Milato kanë fituar shtetësinë spanjolle dhe nuk konsiderohen më qytetar jo të BE-së.

 

Prandaj, Real Madrid liron dy vende të dobishme për të nënshkruar me lojtarë jashtë Bashkimit Europian.

Tani në total, kampionët e Spanjës, kanë tri vende të lira, dhe njërin prej këtyre vëndeve pritet ta zejë Jude Bellingham, objektivi i madh i Realit.

Mesfushori anglez kushton shumë, por “Los Blancos” janë të gatshëm të shpenzojnë.

Related posts

BILD: As Dortmundi nuk e do Ronaldon

lina

Cristiano Ronaldo në udhëkryq

admin

Si të mos i mjaftonte skandali me vajzat e zhveshura, Rooney tani shkakton rrëmujë edhe te skuadra që është trajner

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More