Agjencia Zhurnal.mk.

Reagon Dardana: Prokuroria ka ngritur aktakuzë ndaj personave që janë përfshirë në fuzionimin e klubit

Klubi kishte reaguar ashpër ndaj personave që e bënë të mundur këtë gjë, ndërsa tani kanë dalur me një tjetër reagim publik, shkruan Gazeta Olle.

Klubi njofton se prokuroria ka ngritur akuzë për falsifikim të dokumenteve ndaj personave që janë përfshirë në këto veprime.

Gjithashtu, klubi pret nga Federata e Futbollit e Kosovës të bëjë punën ashtu që klubit t’i mundësohet vazhdimi i garave në Ligën e Parë.

/Gazeta Olle/

Related posts

Çfarë vështirësi hasin studentët si pasojë e krizës ekonomike në RMV?

I.A

Ballkani me skemë të re në Ligën e Kampionëve ndaj Zalgiris

Redaksia

Aksion i madh policor, arrestime dhe bastisje në mbarë vendin

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More