Agjencia Zhurnal.mk.

Reagon Batatina para duelit të Superkupës së Kosovës

Kampioni i Superligës, Prishtina do të ndeshet me Llapin, fituesin e Kupës së Kosovës, shkruan Gazeta Olle.

Para këtij dueli të rëndësishëm ka reaguar edhe presidenti i Llapit, Beqir Batatina.

Batatina ka theksuar se skuadra e tij është e përgatitur maksimalisht dhe pret përkrahje nga i gjithë qyteti.

“Kjo ndeshje i paraprinë nisjes së edicionit të ri 2021/22 dhe shpresojmë ta nisim mbarë. Ne jemi të bashkuar dhe të përgaditur maksimalisht për të triumfuar në këtë ndeshje. Presim përkrahje nga gjithë qyteti, gjithë tifozët që të bashkuar ta sjellim trofeun e dytë me radhë në Podujevë”, ka shkruar ai.

/Gazeta Olle/

Related posts

Kështu u prit Kombëtarja e Kosovës nga “Dardanët” mbrëmë

Redaksia

Dovzhan: Shpresojmë se dialogu Sofje – Shkup do ta zhbllokojë rrugën drejt BE-së për Maqedoninë e Veriut

D V

SHGM: Gjykata e refuzoi padinë e Apasievit kundër gazetarëve

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More