Agjencia Zhurnal.mk.

Reagon Ballisti: Dikur jam tallur me flamurin e Kosovës por tani kërkoj publikisht falje

Ballisti nëpërmjet një postimi të tij në llogarinë e tij në ‘facebook’, ka deklaruar se ai dikur e ka përqeshur flamurin e Kosovës por tani kërkon publikisht falje për këtë.

Sipas Ballistit, duke respektuar flamurin e Kosovës mbrohet shtetësia e Kosovës po aq direkt respektohet dhe mbrohet flamuri i kombit shqiptar dhe interesat kombëtare.

Ballisti ndër të tjera ka thënë se si shqiptarë na duhet një shtet i Kosovës me të drejta të barabarta në arenën ndërkombëtare dhe fatkeqësisht kjo Kosovë si shtet po sulmohet nga boshti aktual Tiranë-Beograd.

Ai i ka uruar suksese “Përfaqësueses” së Kosovës, dhe “Kombëtares” së Shqipërisë.

Më poshtë gjeni postimin e plotë të Ballistit:

Related posts

Filipov: Negociatat të vazhdojnë, në rerefendum me koka më të ftohta

Xh M

Shvercerat mbedhen në ora 18:30 tek “Sheshi Skenderbeu”

Z.H

Skuadra e Ligës së Parë njofton për riorganizim të klubit

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More