Agjencia Zhurnal.mk.

Reagojnë familjarët e Luizit për Kiarën: Ju tregojmë çfarë vlerëson më shumë tek ajo- Shqipëria Live

Laorjan Ejlli është djali i xhaxhait të Luizit Ejllit që është konkurrenti më i komentuar në Big Brother VIP. Ai vjen në programin Shqipëria Live për të ndarë emocionet, si e ka parë Luizin në këtë Big Brother , rrëfimet e tij dhe gjithçka tjetër.

Gazetar: Gerald Qerimi Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. 

Related posts

A e dini cili është sekreti i familjes mbretërore britanike për lëkurën perfekte?

D V

Gold Ag bëhet shkak që fansi ta lë duhanin, alkoolin dhe të filloj faljen

D V

Rita Ora mban koncert recital në majë të Kullës Eiffel, dhuron performancë të shkëlqyer dhe duket spektakolare me dukjen e saj

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More