Agjencia Zhurnal.mk.

Reagimi i Luizit pasi Kiara nominoi Oltën, Dean dhe Tean

Kiara e ka hapur “Kutinë e Pandorës” dhe ka përfituar një udhëtim në Maldive në çift.

Derisa zarfi i bardh ia ka dhënë lajmin e mirë, bashkë më të ka ardhur lajmi i keq.

Zarfi i zi i dha mundësi Kiarës që të dërgonte tre veta në nominim.

Kiara vendosi që të dërgonte në nominim Oltën, Dea Michel dhe Tean.

E pyetur pse kjo zgjedhje e saj, Kiara është përgjigjur, “Te shohim se si është te ndjehesh njësoj siç është ndjere Luizi”.https://zeri.info/inarticle.html

Derisa, Luizi ne ato momente i është drejtuar ” unë ty te adhuroj, unë ty te adhuroj kaq”.

https://www.tiktok.com/embed/v2/7197567047767690501?lang=en-US&referrer=https%3A%2F%2Fwww.zeri.info%2Fshowbiz%2F480676%2Freagimi-i-luizit-pasi-kiara-nominoi-olten-dean-dhe-tean%2F

Related posts

Selena mahniti me kombinimet e modës në Paris

D V

Taylor Swift tregon këmbët e saj të tonifikuara me pantallona të shkurtra dhe çizme deri tek gjuri teksa largohet nga një klub privat

D V

Spekulimet për video-skandalin, Luana Vjollca reagon sërish në hyrje të emisionit: Sikur të mos kishte shpifje, intriga dhe kaq shumë urrejtje

D V