Agjencia Zhurnal.mk.

Reagim i VMRO pas demantit nga LSDM

Shkup, 17 shtator – Ajo që LSD përgjigjet në emër të Danella Arsovskës konfirmon se thëniet për takim të fshehtë Arsovska Kovaçevski kanë bazë.

 

Për 48 orë jo të plota në kohë të inflacionit dhe krizës energjetike LSD kleptomane paguan dhe dhe i dhuroi bilborde Arsovskës vetëm për të qëruar hesape me VMRO-DPMNE-në, sepse mban konferenca për shtyp për dyshim për krim të vilin e bën Danella Arsovska dhe i cili pa bazë i përshkruhet VMRO-DPMNE-së

Është e qartë se LSD kleptomane e “nxorri” Arsovskën të jetë fytyrë e re në koalicionin e shantazhuar dhe të sapoformuar i cili punon për lirinë e vet duke qëruar hesape me VMRO-DPMNE-në.

Për VMRO-DPMNE-në kundërshtar i vetëm është pushteti të cilin do ta ndërrojmë dhe i cili po e shkatërron Maqedoninë.

Related posts

Spasovskit takohet me Drejtorin rajonal për Evropën Juglindore të Iniciativës globale kundër krimit të organizuar transnacional

D V

Propozohet administrata të punojë deri në ora 15:00 me qëllim të kursehet rrymë

Z.H

Gjatë vikendit u infektuan 173 persona, 186 u shëruan, 3 vdiqën

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More