Agjencia Zhurnal.mk.

Rastet e njerëzve të shkathët që gënjyen në mënyrë gazmore në rrjetet sociale

Interneti është plot me fotografi të rreme.

 

Ka shumë njerëz që pretendojnë se janë diçka që nuk janë, thjesht për t’u admiruar nga të tjerët.

Kështu funksionojnë gjërat sot. Më poshtë do të shihni persona të cilët gjithsesi do t’i falni sepse të gjithë këtë e kanë kuptuar në mënyrë ngacmuese.

Shihni se si ata falsifikuan fotot e tyre që postuan në rrjetet sociale. 

Related posts

Aeroplani bën ulje emergjente pasi pasagjeri refuzoi të dilte nga tualeti

D V

Amerikani që pretendon se ka parë jetën e përtejme, thotë se ‘vizitoi parajsën dhe ferrin’

D V

Ja cili qytet në Kinë prodhon 5.6 milion tonë mollë çdo vit

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More