Agjencia Zhurnal.mk.

Rashkaj poston një mesazh motivues për lojtarët e Kosovës

Anel Rashkaj i cili ishte pjesë e Kombëtares së Kosovës, sot ka dërguar një mesazh motivues për lojtarët e Kombëtares së Kosovës.

 

Ish-mesfushori i “Dardanëve” ka bërë një postim para ndeshjes mes Kosovës dhe Gjeorgjisë e cila është në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës.

“Kur afrohet koha me dal në fush me fanell Kombëtares duhet më fillu me ndryshu ftyra prej djalit tmir e te urt të ftyra e luftëtarit ne betej” – ka shkruar Rashkaj ne profilin e tij në Facebook.

Kujtojmë që sot ndeshja do të zhvillohet në ora 18:00.

Ndërsa më 4 shtator “Dardanët do të ndehsen kundër Greqisë në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Kur afrohet koha me dal në fush me fanell Kombëtares duhet me fillu me ndryshu ftyra prej djalit tmir e te urt te ftyra e luftëtarit ne betej ☝☝Forza Kosovaaa 🇽🇰🇽🇰

Posted by Anel Rashkaj on Thursday, September 2, 2021

Related posts

Guardiola bën parashikimin për titullin e Premier League

Z.H

Presidenti i Nice, Rivere: Nuk e kemi kontaktuar Pochettinon

Lea Muslija

Toni Kroos tërhiqet nga kombëtarja gjermane

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More