Agjencia Zhurnal.mk.

Raportohet një femër e zhdukur në Ferizaj

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person në Ferizaj se bashkëshortja e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj.

 

Rasti ka ndodhur nga 24 gushti.

“Ferizaj 24.08.2021 – 15:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se bashkëshortja e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e saj”.

Rasti është duke u hetuar. 

Related posts

Ia vënë flakën livadheve por digjet edhe një shtëpi

D V

Babai nën ndikimin e alkoolit kërcënon djalin me thikë

Redaksia

Një i mitur ka marrë lëndime të rënda nga goditja elektrike gjatë vjedhjes së telit nga nënstacioni

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More