Agjencia Zhurnal.mk.

Ramush Haradinaj uron Anitën për ditëlindje me një foto romantike

Sot (e enjte) në familjen e liderit të AAK-së, Raumsh Haradinaj është një ditë feste.Kjo sepse bashkëshortja e tij, Anita po feston ditëlindjen të cilën ai e ka uruar me një postim në llogarinë e tij në Facebook.

Në foto dyshja shihen të lumtur përkrah njëri-tjetrit, Anita dukej elegante e veshur me një kostum me shkëlqim dhe dekolte të hapur.

“Gëzuar ditëlindjen Anita”, ka shkruar Ramushi në urimin e tij, teksa në komente e uruan edhe miqtë e tyre.

Kujtojmë që çifti janë të martuar prej më shumë se 15 vitesh dhe bashkë janë prindër të tre fëmijëve: Hana, Gjini dhe Trimi. 

Gëzuar ditëlindja Anita ❤️

Posted by Ramush Haradinaj on Wednesday, October 11, 2023

Related posts

Si u lëndua Ganiu në Big Brother, a ndodhi incidenti pas problemit teknik?

D V

“Pse ke pranuar të flesh me Ganinë kur je e martuar”, Linda Halimi i përgjigjet pyetjes së sikletshme në BBVK

D V

Ciara shfaqi me krenari barkun shtatzënë të zbukuruar me copa folie

D V