Agjencia Zhurnal.mk.

Ramos: Dua që Mbappe të qëndrojë, me të dhe Neymar mund të bëjmë gjëra të mëdha

Sergio Ramos ka folur për mundësinë e largimit të Kylian Mbappe.

 

Transferimi më i ri i Paris Saint Germain, Sergio Ramos ka folur për “telenovelën” e transferimit të Kylian Mbappes tek Real Madridi.

Sipas L’Equipe, Ramos dëshiron që Mbappe të qëndrojë në Paris por thotë se çdo lojtar i madh duhet të luajë për Real Madridin dhe francezi mund ta bëjë këtë në të ardhmen, transmeton lajmi.net.

“Unë e këshilloj atë që të qëndrojë në PSG. Unë nuk jam askush ta vendos të ardhmen e Kylian, por dua që ai të qëndrojë”, tha Ramos.

“Neve na duhen lojtarët më të mirë dhe Kylian është një prej tyre, ashtu siç është Neymar. Ne të tre do të mund të arrinim gjëra të mëdha këtu”, përfundoi Sergio Ramos.

Related posts

Formacionet zyrtare, Verona – Inter: Zikaltërit duan fitoren e dytë në kampionat

D V

Formacionet zyrtare, Belgjikë – Itali: De Buyne dhe Chiesa nga minuta e parë

D V

Kosova triumfon ndaj Armenisë në konkurrencën e femrave

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More