Agjencia Zhurnal.mk.

Ramë Buja jep dorëheqje nga PDK

Ramë Buja ka dhënë dorëheqje nga Kryesia e PDK-së.

 

Lajmin e ka konfirmuar për “Gazeta Blic” zëdhënësi i PDK-së Faton Abdullahu.

“Po, kryetari e ka pranuar dorëheqjen e z. Buja. Ka biseduar me të dhe e ka falënderuar për punën dhe angazhimin e deritashëm në Kryesi” deklaroi shkurt Abduhhalu për “Gazeta Blic”

Kjo është hera e dytë që Buja jep dorëheqje nga kryesia e PDK-së.

Të njëjtin veprim e kishte ndërmarrë edhe para pasë vitesh.

Related posts

Peci: Britania e Madhe është vënë në shënjestër të sulmeve dhe dezinformatave serbo-ruse

D V

Vrasja e trefishtë në Gllogjan, Policia arreston edhe personin e katërt të dyshuar

D V

Si u dhunuan për 24 orë dy motrat dhe nëna? – flet doktori që ruan sekretet e grave të dhunuara në Kosovë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More