Agjencia Zhurnal.mk.

Ramadani: Kjo fitore nuk na jep qetësi apo vetëbesim

Kryeqytetasit mposhtën Malishevën me rezultat 2-1 në shtëpi, shkruan Gazeta Olle.

Ishte kjo fitora e parë e bardhekaltërve në “Fadil Vokrri”, në këtë edicion.

Trajneri i Prishtinës, Zekirija Ramadani është shprehur i kënaqur me fitoren ndaj Malishevës

‘Për shkak të mungesës së rezultateve në këtë ndeshje e kemi dashur vetëm fitore. Kjo ishte fitorja e parë si vendas dhe presioni ishte i vetëdijshëm brenda grupit. Kjo fitore nuk na jep qetësi apo vetëbesim pasi duhet të lidhim disa ndeshje radhazi me fitore’, deklaroi Ramadani.

Prishtina tashmë renditet në pozitën e pestë në tabelë me 13 pikë, një pozitë më poshtë gjendet Malisheva me 12 sosh.

/Gazeta Olle/

 

Related posts

Nën patronatin e FFK-së, sot filloi “Tournament Prishtina 2022”, Agim Ademi i fton të gjithë ta ndjekin turneun nga afër

Redaksia

Nikollovski: Nuk kemi instrumente që të hetojmë pasurinë e funksionarëve

Z.H

Provimi i maturës do të mbahet më 27 maj dhe më 10 qershor

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More