Agjencia Zhurnal.mk.

Ramadani flet para ndeshjes me Bodo/Glimt: E dimë rëndësinë e kësaj ndeshje, presim mbështetje nga tifozët tanë

Tekniku i bardhekaltërve e ka vlerësuar lartë potencialin e skuadrës norvegjeze, derisa ka potencuar se ekipit tij ka marrë mësim nga ndeshja e kaluar në Uells.

“Skuadra kundërshtare është shumë e disiplinuar dhe taktikisht e fortë, ne kemi marrë mësim nga takimi i fundit në Uells dhe e dimë mirë se çfarë rëndësie ka secila ndeshje në këtë nivel garash”, deklaroi Ramadani.

Tutje, trajneri shkupjan në tribuna pret edhe mbështetjen masive nga tifozët e tyre “Plisat”.

“Ne gjithashtu presim mbështetjen maksimale nga tifozët tanë të flaktë “Plisat”, të cilët sigurisht do të jenë të pranishëm në numër të madh”, tregoi ai.

Prishtina dhe Bodo/Glimt, do të luajnë të enjten (nesër) nga ora 20:00 në stadiumin “Fadil Vokrri”, në kryeqytetin e Kosovës.

Related posts

Ministri Boçvarski në Berovë i prezantoi procedurat e thjeshtuara për instalimin e fotovoltaikëve

Z.H

Ruzhin: Me Makronin trajtimi i vendit tonë nuk do jetë si me Merkelin

Xh M

Për nesër janë paralajmëruar katër protesta duke filluar nga ora 13:00

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More