Agjencia Zhurnal.mk.

Ramadani e zbulon se kur pritet të debutojë ‘bomberi’ Besart Berisha

Transferi ‘bombastik’ i Prishtinës, Besart Berisha pritet të jetë ndihmesë e madhe për kryeqytetasit pas fillimit jo aq të mirë të kampionatit, shkruan Gazeta Olle.

Në prononcimin e tij pas ndeshjes, kryetrajneri i Prishtinës, Zekirija Ramadani ka zbuluar se kur pritet të debutojë sulmuesi.

“Besart Berisha do të na ndihmojë shumë në pjesën e mbetur të kampionatit, por do t’i ndihmojë gjithashtu të rinjtë e skuadrës që janë në pjesën ofanzive. Pas pauzës së kombëtareve, ai do ta marrë veten dhe pritet të luajë”, ka thënë për Art Sport trajneri i Prishtinës.

/Gazeta Olle/

Related posts

Gjykimi për “Shkallët spanjolle” vazhdoi me paraqitjen e dëshmive nga Prokuroria

Z.H

UT shpall rezultatet preliminare për afatin e parë të regjistrimit

Xh M

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve filloi fushatë edukative për zgjedhjet lokale

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More