Agjencia Zhurnal.mk.

Ramadani ankohet në orarin e shpeshtë të Gjilanit

Gjilanin mori një barazimin pa gola në stadiumin “Bajram Aliu” ndaj Drenicës në xhiron e tretë të Albi Mall Superligës.

Pas ndeshjes, Zekrija Ramadani ishte i kënaqur me lojtarët e tij, teksa u ankua në fushën e stadiumit dhe në orarin e ndeshjeve.

“Duhet vlerësuar, pas dy ndeshjeve me bari sintetik, luajtëm në artificial dhe u ndalëm në një fushë që nuk ishte në nivelin e duhur”.

“Drenica është një ekip i  paparashikueshëm, vjen pas dy humbjeve dhe kishte dëshirën për t’u kthyer, duhet të jemi të kënaqur nuk e humbëm takimin”.

“Po luajmë çdo dy ditë, po i bëhet një masakër Gjilanit, është e paimagjinueshme të luhet kaq shpesh”, ka thënë Ramadani.

 

Related posts

Ballkani sot përballet ne udhëtim me Sivasporin

Redaksia

Çadezh: Serbia, Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria, rritje të këmbimit tregtar dhe treg i vetëm pune

Z.H

Nuk ka pritje të gjata për hyrje dhe dalje në Tabanoc

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More