Agjencia Zhurnal.mk.

Rama vizitë në shtëpinë e Hashim Thaçit, postohen fotografitë e vizitës së tij

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka arritur në Burojë të Skenderajt, për vizitë tek familja e ish-presidentit Hashim Thaçi, i cili gjendet në Hagë, nga Gjykata Speciale.

Aty është takuar me familjarët e Thaçit, por edhe me kryetarin e Skenderajt, Fadil Nura dhe nënkryetarin Sami Lushtaku.

Fotot janë shpërndarë nga Arbër Geci.

“Sot, tek familja e Presidentit Hashim Thaçi, në një vizitë ndryshe prej herave tjera, bashkë me Kryeministrin Edi Rama dhe një pjesë të kabinetit të tij!  Edi, si çdoherë po e dëshmon se nuk është vetëm Kryeministër i Shqipërisë por është Kryeministër i gjithë shqiptarëve”, ka shkruar ai.

Related posts

Policia shqiptare arreston policë e biznesmenë të përfshirë në trafikimin e emigrantëve

Xh M

Fundjava është për plazh! Temperaturat do të rriten deri në 31 gradë, java tjetër do të jetë…

Xh M

Arrestimet në bashkinë e Tiranës, Shabani: Komision hetimor për skandalin dhe për emërimet e drejtorëve në institucion

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy