Agjencia Zhurnal.mk.

Rama uron Papa Françeskun për 85-vjetorin: Jeta është një rrugëtim

Kryeministri Edi Rama ka uruar Papa Françeskun për 85-vjetorin.

 

Rama ka publikuar një foto në ‘Facebook’ , krahas së cilës shkruan: ‘Edhe 100. Jeta është një rrugëtim – Papa Françesku’.

#Edhe100💐🙏Jeta është një rrugëtim – Papa Françesku

Posted by Edi Rama on Friday, December 17, 2021

Related posts

Berisha vijon takimet me demokratët në Librazhd

N E

‘Do të jetë dita ime më e bukur’, Rama në Kuvend: Gjithçka për një rritje domethënëse të pensioneve! Nuk është premtim, por angazhim solemn

D V

Protesta e 8 janarit/ Prokuroria do të thërrasë për të dëshmuar Bashën dhe Berishën

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More