Agjencia Zhurnal.mk.

Rama uron Krishtlindjet me një kartolinë nga Thumana: Paçi një vigjilje të bukur në Shqipëri, Kosovë dhe kudo në botë ku flitet shqip

Kryeministri Edi Rama ka uruar Krishtlindjet për të gjithë qytetarët në Shqipëri , Kosovë dhe kudo ku flitet shqip.

 

Ndërsa ka publikuar edhe një foto në ‘Facebook’, Rama tregon se është një kartolinë ekskluzive nga Thumana, nëpërmjet të cilës uron një vigjilje të bukur në çdo familje shqiptare.

Mesazhi i kryeministrit Edi Rama:

GËZUARKRISHTLINDJET me këtë kartolinë ekskluzive live nga Thumana:

“Krishtlindjet janë me të vërtetë Krishtlindje, kur kremtohen duke u dhënë dritën e dashurisë atyre që janë më nevojtarët për të”

Paçi një vigjilje të bukur të kësaj nate të bekuar në shtëpitë tuaja kudoqofshi në Shqipëri, Kosovë e kudo në botë ku flitet shqip dhe Zoti e bekoftë familjen tuaj.

Related posts

COVID19/ MSH: 959 raste të reja, 6 humbje jete në 24 orët e fundit

D V

Masat e reja për shqiptarët që duan të udhëtojnë drejt Austrisë

N E

Çfarë mrekullie e natyrës, Rama tregon rrugën e re të Thethit me pamjet të jashtëzakonshme në këto ditë vjeshte

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More