Agjencia Zhurnal.mk.

Rama publikon videon: Dardha, destinacion turistik plot gjallëri

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që këtë mëngjes ta nisë me disa pamje nga fshati turistik i Dardhës në Korçë.

 

Përmes një video në ‘Facebook’, kreu i qeverisë iu uron një fundjavë të qetë ndjekësve të tij.

MESAZHI I RAMËS
MIRËMËNGJES 😊
dhe me Dardhën, e cila tanimë është një destinacion turistik plot gjallëri, ju uroj një fundjavë të qetë🙏
#BeautifulAlbania🇦🇱❤️

MIRËMËNGJES 😊dhe me Dardhën, e cila tanimë është një destinacion turistik plot gjallëri, ju uroj një fundjavë të qetë🙏#BeautifulAlbania🇦🇱❤️

Posted by Edi Rama on Friday, November 12, 2021

Related posts

Përfundon mbledhja e Kolegjit të Kryetarëve në PD, Xhaferraj i del në mbrojtje Bashës: Vendimi u mor në limite kohore

D V

Sveçla: Kam kërkuar angazhim maksimal nga policia për arrestimin e autorit të krimit në Gllogjan

D V

Zjarret dogjën 1100 hektar pyje në Shqipëri

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More