Agjencia Zhurnal.mk.

Rama nxjerr fotot nga stadiumi i lojërave me dorë në Tropojë: Reflekton ambicien tonë transformuese në funksion të çdo komuniteti

Kryeministri Edi Rama ka postuar mëngjesin e sotëm në ‘Facebook’ disa foto nga stadiumi i ri i lojërave me dorë në Tropojë.

 

Kreu i qeverisë thekson se kjo reflekton ambicien e qeverisë për transferimin në funksion të çdo komuniteti.

MESAZHI I RAMËS

MIRËMËNGJES 😊
dhe me stadiumin e rilindur të lojrave me dorë në Tropojë, një hapësirë sportive e standardeve europiane, që reflekton ambicien tonë transformuese në funksion të çdo komuniteti, ju uroj një ditë të mbarë🙏

https://www.facebook.com/ediramaal

Related posts

Vrau bashkëatdhetarin dhe plagosi 2 të tjerë, merr fund arratia e shqiptarit në Itali

Xh M

Lija e majmunit vjen në kufi me Shqipërinë

Xh M

Çdo i dhjeti i punësuar në Shqipëri punon 7 ditë të javës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More