Agjencia Zhurnal.mk.

Rama: Në krye të detyrës ditë-natë

Kryeminstri i Shqipërisë Edi Rama përmes një shkrimi në facebook ka thënë se të gjitha strukturat, nga forcat e emergjencave civile, trupat ushtarake, policia e shtetit, punonjësit e sistemit energjetik, drejtues e ministra respektivë ndodhen në terren, në krye të detyrës ditë-natë, vijon paralelisht edhe përmbytja e kanaleve të komunikimit mediatike me shpifje, akuza e spekullime të llojllojshme.

 

NË KRYE TË DETYRËS (mes prurjeve të shiut dhe të llumit) 🔴 Teksa të gjitha strukturat, nga forcat e emergjencave…

Posted by Edi Rama on Monday, November 21, 2022

Related posts

Rishikohet reforma territoriale/ Balla: Ndryshimet të sjellin përmirësim të shërbimeve në pushtetin vendor

Xh M

Autobusi me turistë nga Kosova përplaset me pemën në Vlorë, raportohen vetëm dëme materiale

D V

E rëndë në Tiranë, vëllai i tij e kërkonte, 36 vjeçari gjendet i vdekur në bunker

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More