Agjencia Zhurnal.mk.

Rama: Me parajsën Lumit të Shalës, ju uroj një fundjavë të mbarë

Kryeministri Edi Rama, ka publikuar pamje nga lumi i Shalës duke uruar një fundjave të mbarë.

 

“Me parajsën nga Lumi i Shalës”, shkruan Rama ndërsa e ka shoqëruar me një video  të natyrës së mrekullueshme.

Postimi i plotë:

MIRËMËNGJES

dhe me parajsën Lumi i Shalës, ju uroj një fundjavë të mbarë

https://www.facebook.com/watch/?v=1151061675401158

Related posts

Takimi i dy qeverive, shkruan kryeministri Edi Rama

D V

“Pajisja e dyshimtë vë në lëvizje ushtrinë”, 10 anije shqiptare dhe të NATO rrethojnë ishullin Karaburun

Xh M

Komisioni për Reformën Territoriale nis punën/ PS dhe PD caktojnë ekspertët dhe listën e ‘dëshmitarëve’!

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More