Agjencia Zhurnal.mk.

Rama: Me parajsën Lumit të Shalës, ju uroj një fundjavë të mbarë

Kryeministri Edi Rama, ka publikuar pamje nga lumi i Shalës duke uruar një fundjave të mbarë.

“Me parajsën nga Lumi i Shalës”, shkruan Rama ndërsa e ka shoqëruar me një video  të natyrës së mrekullueshme.

Postimi i plotë:

MIRËMËNGJES

dhe me parajsën Lumi i Shalës, ju uroj një fundjavë të mbarë

https://www.facebook.com/watch/?v=1151061675401158

Related posts

“Kurrë mos harro”/ Policia jep detaje nga dëshmitë e Tafanit, gjithçka nisi nga rivaliteti i Laert Haxhiut me bandën e Aldo Bares

Xh M

Tritoli në lokalin e Noizyt, policia zbulon kush janë autorët

Xh M

Procesi i Berlinit në Tiranë, sfidat e integrimit në BE të vendeve të Ballkanit

D V
OFERTË SPECIALE // Domain + Hosting + Uebfaqe për vetëm 400 Euro në vit!
Ofertë Speciale:
Domain + Hosting + Uebfaqe = 400euro!