Agjencia Zhurnal.mk.

Rama mbledh kryesinë e PS në selinë rozë

Kryeministri Edi Rama ka thirrur ditën e sotme një mbledhje për kryesinë e Partisë socialiste.

 

Mësohet po mbahet në ambientet e selisë rozë, ndërsa ka nisur prej orës 19:00. Në fokus të bisedimeve janë zgjedhjet e ardhshme lokale, si dhe përgatitja e socialistëve në degë për fushatën elektorale.

Diskutime pritet të ketë për çështjet organizative, si dhe për emrat e kandidatëve me të cilët socialistët do të garojnë për bashkitë e vendit. Në përfundim të mbledhjes pritet që të mësohet më tepër për diskutimet e ndodhura pas dyerve të mbyllura.

Related posts

Edi Rama e kalon me humor raportin e DASh-it

Xh M

Bledi Çuçi njofton emërimin e drejtorit të ri të SHISH

Xh M

Borë në Vermosh e Theth, ARRSH apel shoferëve

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More