Agjencia Zhurnal.mk.

Rama kërkon falje për reagimin në Twitter: Kush s’është gënjeshtar nuk bën sikur s’ka gjë

Kryeministri Edi Rama ka kërkuar falje për një publikim të bërë ditën e djeshme për një artikull ku shkruante se, kompania që do të ndërtojë Portin e Durrësit, kishte marrë edhe një projekt në Zagreb.

 

Ndërsa ky projekt ishte anuluar, kreu i qeverisë ka reaguar sërish dhe ka kërkuar falje për nxitimin.

“Postimi i djeshëm mbi “Manhatanin e Zagrebit”nuk reflekton të vërtetën e ecurisë së mëtejshme të projektit dhe kërkoj ndjesë për nxitimin! Një kontroll i thjeshtë do mjaftonte për të mos gabuar, por kush s’është gënjeshtar as bën sikur s’ka gjë as nuk justifikohet,po kërkon falje!”– shkruan Rama.

Related posts

Rama: Këshilli i BE-së të mbajë premtimin për hapjen e negociatave me Shqipërinë

D V

Tre persona të lënduar nga moti i ligë në Shqipëri

D V

Zhduket turisti polak në Sarandë, denoncimi: U fut në det dhe nuk doli

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More