Agjencia Zhurnal.mk.

Radoiçiq pranon pjesëmarrjen në sulmin terrorist në Banjskë të Zveçanit

Milan Radoiçiq ka pranuar sot se ka qenë pjesë e grupit terrorist në sulmin e së dielës në Banjskë të Zveçanit.

Se ishte të dielën në Banjskë e tha avokati i tij, Goran Petronijeviq, në emër të Milan Radoiçiqit.

“Unë Milan Radoiçiq për arsye të spekulimeve të shumta që janë paraqitur lajmëroj se më 24 shtator kam qenë në Banjskë. Arsyeja pse unë kam qenë atje është që ta largojmë terrorin ndaj popullit tonë”, i transmetoi fjalët e Radoiçiqit, avokati i tij.

Related posts

Sveçla për vrasjen e 21-vjeçares: Do të kujdesemi në zbardhjen e rrethanave dhe përgjegjësisë së secilit zyrtar

Xh M

Vritet një grua në Qendrën për Punë Sociale në Ferizaj

Xh M

Gërvalla i bën thirrje diasporës që të marrë pjesë në procesin e regjistrimit të popullsisë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy