Agjencia Zhurnal.mk.

Radio Catalunya: Barcelona e refuzoi Cristiano Ronaldon

Një ndër radiot më të dëgjuar në Spanjë, “Radio Catalunya” ka dhënë disa detaje për sulmuesin e Manchester Unitedit, Cristiano Ronaldo.

 

Radio katalunase raporton se CR7 gjatë verës i ishte ofruar Barcelonës.

Përmes agjentëve të tij, portugezi donte kalimin te rivali i përbetuar i ish skuadrës së vjetër.

Mirëpo, Barcelona menjëherë e refuzoi këtë mundësi për arsye që nuk shpjegohen, nëse nuk e pëlqenin lojtarin, apo edhe nuk kanë pasur financa për të nënshkruar me të.

Ndërkohë, javën e kaluar, Ronaldo zyrtarisht iu bashkua Manchester Unitedit, me të cilët nënshkroi kontratë dyvjeçare.

Related posts

Lista, 22 sportistë të Kosovës do të mbështeten me shuma prej 250 dollarë deri në 1 mijë dollarë

Z.H

Ish-e dashura i dërgon një mesazh shumë të sikletshëm për fituesin e medaljes olimpike në intervistën televizive

D V

Me Rashfordin në sulm dhe disa transferime të tjera, Arsenali mund të duket i frikshëm në edicionin e ri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More