Agjencia Zhurnal.mk.

Ra nga pallati ku punonte si roje, ndërron jetë 60-vjeçari në Sarandë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Sarandës.

 

Një 63-vjeçari ka rënë nga kati i 12-të ku punonte si roja dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.

“Më datë 30.10.2021, rreth orës 10:45, në lagjen nr.2, Sarandë, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht nga kati i 15-të në katin e 14-të një pallati (ku punonte si roje), shtetasi H. I., 63 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.” – njofton policia.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes. /tch/

Related posts

15 të dyshuar janë marrë në pyetje/ Asnjë gjurmë nga vrasësi i biznesmenit në Laç

D V

DEA arreston në Kolumbi shqiptarin që drejtonte grupin e kokainës

D V

Bastisje dhe arrestime në Hasanbeg të Shkupit

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More