Agjencia Zhurnal.mk.

Qyteti i Shkupit ndanë 2 milion denarë për familjarët e viktimave

Shkup, 25 nëntor – Qyteti i Shkupit ka ndarë 2 milion denarë për familjet e viktimave që humbën jetën nga aksidenti fatal në Bullgari, informon Zhurnal.

 

Kryetarja e Qytetit të Shkupit ka dhënë propozim që ndihma finansiare të ndahet javën e ardhshme, si shenjë solidariteti ndaj familjarëve.

Qyteti i Shkupit edhe njëherë ndjenë keqardhje dhe shprehë ngushëllime deri te familjarët, ndërsa të lënduarve u dëshiron shërim.//Zhurnal.mk

Related posts

Sadi Bexheti sot realizoi takim me nëndegët Vëllazërimi dhe Gam Gam

Redaksia

Ja sa ishte numri i pacientëve që kanë qenë të vendosur në Spitalin Modular

D V

Mickoski: Urgjentisht kërkojmë zgjedhje të parakohshme parlamentare

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More