Agjencia Zhurnal.mk.

Qeveria emëron bordet e përkohshme të “KRU Gjakova” dhe “Mitrovica”

Me propozimin e Ministrisë së Ekonomisë, Qeveria ka emëruar bordet e përkohshme në Ndërmarrjen Publike Qendrore “KRU Gjakova SH.A. dhe Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Mitrovica” SH.A.

 

Në “KRU Gjakova” janë emëruar:

1. Urim Gashi, kryesues;

2. Mevlyde Kelmendi Begolli, anëtare;

3. Atdhetare Kelmendi, anëtare;

4. Islam Hasani, anëtar.

Në KRU “Mitrovica” SH.A. janë emëruar:

1. Zijadin Lutolli, kryesues;

2. Teuta Ukshini Aliu, anëtare;

3. Kumrije Kelmendi Aliu, anëtare;

4. Fadil Berisha, anëtar.

Related posts

Prokuroria: Dyshohet se dy persona me veturë me targa të Zvicrës kanë çuar 20-vjeçaren pa shenja jete në spitalin e Ferizajt

D V

Osmani – Radoniqi bisedojnë për situatën me pandeminë dhe ndikimin e saj në zgjedhjet lokale

D V

Daialogu Kosovë-Serbi, përfundon pa takim trepalësh

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More