Agjencia Zhurnal.mk.

Qeveria e Kosovës mban sot mbledhje, këto janë pikat e rendit të ditës

Qeveria e Kosovës ka bërë të ditur se sot mban mbledhjen e radhës, ndërsa në rend dite janë 34 pika.

 

Mbledhja e Qeverisë mbahet në ora 10:00.

Ndër pikat e rendit të ditës janë: shqyrtimi i propozim-vendimit për ndryshimin dhe plotësimin e Programit legjislativ të Qeverisë për vitin 2021, shqyrtimi i Projektligjit për markat tregtare, shqyrtimi i Projektligjit për turizmin, shqyrtimi i draftit të konceptit-dokumentit për mbrojtjen e konsumatorit, etj. 

Related posts

A janë vaksinuar deputetët? Kuvendi nuk e di numrin e ligjvënësve që janë imunizuar

D V

Haziri paralajmëron rikthimin e Agim Veliut: Përçarja në Podujevë e dhimbshme

D V

Nuk u kujdes për djalin e saj të mitur, arrestohet gruaja kosovare

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More