Agjencia Zhurnal.mk.

Qeveria do ta mbajë mbledhjen e 128-të

Shkup, 17 dhjetor – Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut sot nga ora 12 do të mbajë mbledhjen e saj të rregullt të 128-të, informon Sektori për marrëdhënie me opinionin pranë Qeverisë.

Mbledhja është paraparë të mbahet përmes lidhjes me video-konferencë, ndërsa opinioni do të njoftohet përmes kumtesës pas përfundimit të së njëjtës.

Related posts

Spasovski dhe Kovaçevski do të marrin apanazh prej 2.500 eurove në muaj gjatë gjithë vitit

D V

Ali Ahmeti: Bujar Osmani është kandidati i BDI-së për president të Maqedonisë së Veriut

D V

Bytyqi – Smith: Mbretëria e Bashkuar dhe Maqedonia e Veriut kanë marrëdhënie të shkëlqyera ekonomike dhe potencial të madh për zhvillim

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy