Agjencia Zhurnal.mk.

Qeveria do ta mbajë mbledhjen e 115-të

Shkup, 26 tetor – Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut, sot do ta mbajë mbledhjen e rregullt, të 115-të, me disa pika nga programi i saj për punë dhe në interes të qytetarëve.

 

Për sjelljen e vendimeve dhe konkludimeve nga mbledhja qeveritare, kumtuan nga Sektori qeveritar për marrëdhënie me opinionin, me fillim në ora 12:00, opinioni do të njoftohet përmes kumtesës menjëherë pas përfundimit të mbledhjes.

Related posts

Mickovski: Duhet të fitojmë edhe në raundin e dytë, pastaj do flasim për qeveri të re!

I Z

Ibrahimi: Alternativa është parti opozitare, vazhdon të mbetet e tillë

Z H

Takim Mariçiq –Gjonaj në Tiranë: Ndajmë vizion të përbashkët për rajon të zhvilluar

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More