Agjencia Zhurnal.mk.

“Qershia mbi tortë”, Anxhelina vjen me imazhe joshëse në rrjete sociale

Këngëtarja shqiptare ka publikuar disa fotografi në Instagram.

 

Bukuroshja kosovare, Anxhelina Hadergjonaj, është mjaft e njohur për linjat trupore që posedon.

Ajo paraqitet mjaft me stil në Instagram, ku në një fotografi të fundit të cilën e ka postuar në Instagram shihet e veshur me rroba ku e shfaqin barkun e sheshtë të këngëtares.

Ajo erdhi me veshjen e kordinuar e cila i shkonte mjaft shumë asaj.

https://www.instagram.com/p/CR3tejEikWh/?utm_source=ig_web_copy_link

“Qershia mbi tortë”, i tha vetes ajo teksa pozoi joshëse për kamerën.

Related posts

Arilena Ara paralajmëron këngën e re të albumit “Pop Art”

Z H

Jennifer Lawrence bën paraqitjen e parë publike, qëkur u konfirmua se është shtatzënë për herë të parë

D V

Kim Kardashian dhe Kanye West shihen përsëri së bashku, para shfaqjes së saj në “Saturday Night Live”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More