Agjencia Zhurnal.mk.

Qenushi hapi një vrimë në plazh, por zemërohet kur oqeani ia përmbyti

Një qenush po luante në plazh duke hapur një vrimë, por në një moment argëtimi iu ndërpre nga oqeani duke i mbushur gropën me ujë.

 

Në videon e publikuar në TikTok mund të shihni se si këlyshi u zhgënjye me rezultatin dhe filloi të lehë.

“Ai është i zemëruar me oqeanin”, shkruan ai në një përshkrim të videos që solli një buzëqeshje në fytyrat e shumë njerëzve.

Videoja mblodhi më shumë se nëntë milion shikime dhe një mori komentesh në më pak se një javë. 

He worked so hard on that #fypシ #foryou #foryoupage #puppy #cute #pet #beach #digging #happy #viral #foru #trending

♬ original sound – Nixvyyhttps://www.tiktok.com/embed/v2/6979554812685815045?lang=en-US

Related posts

Me syze dielli, mbretëresha Elisabeth 95-vjeç fotografohet duke drejtuar makinën e saj luksoze

D V

Praktika të çuditshme të funeraleve në botë – njëra prej tyre përfshin ceremoninë me ‘striptiste’

D V

Fotot e dasmës; Mbesa e Dianës martohet me milionerin 62-vjeçar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More