Agjencia Zhurnal.mk.

Qeni simpatik e kthen borën aty ku e mori pronari në vend që të luajë me të

Golden Retriever Leo nuk mund të durojë kur gjërat nuk janë në vendin e tyre.

 

Pronari e mori atë për një shëtitje në dëborë, kështu që ajo vendosi të luante me të.

Ajo kapi pak borë dhe ia tregoi qenit. Në vend që të luante me të, Leo e kapi gungën dhe e ktheu aty ku e kishte çuar pronarja.

“Shefi po i kthen gjërat aty ku i takojnë”, thuhet në përshkrimin e videos simpatike. 

https://www.instagram.com/reel/CXtoqgwpX4z/?utm_source=ig_web_copy_link

Related posts

Këto gra përqafuan kaçurrelat e tyre natyrore dhe rilindën – duken për mrekulli

D V

Praktika të çuditshme të funeraleve në botë – njëra prej tyre përfshin ceremoninë me ‘striptiste’

D V

Inskenoi martesën për të fituar vëmendjen e ish-partnerit, angazhoi frizer, fotograf e grimer – as tërë këto nuk i kryen punë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More