Agjencia Zhurnal.mk.

Qeni pit-bull “shqyen” 10-vjeçarin, nëna identifikon trupin vetëm nga këpucët e të miturit

Ngjarja ka ndodhur në Caerphilly, në Uellsin jugor, ku i mituri u shqye nga qeni, që ishte në pronësi të fqinjëve të familjes.

Nëna ka përshkruar momentin tronditës, kur iu desh të identifikonte trupin e djalit të saj vetëm nga këpucët e tij, pasi ai nuk mund të njihej nga fytyra për shkak të dëmtimeve të rënda që kafsha i kishte shkaktuar.

Pronari i qenit kishte me nduar ta vriste atë, vetëm disa ditë para ngjarjes së tmerrshme, për shkak se kishte frikë se ai do e sulmonte. Tashmë qeni është vrarë nga autoritetet.

Related posts

Pesë gazetarë u qëlluan dhe u plagosën brenda një dite në Meksikë

Xh M

Estonia thotë se është e gatshme ta mbyllë kufirin me Rusinë

Xh M

Mungon në mbledhjen e OKB-së, SHBA i refuzoi vizën ministrit të Jashtëm iranian

Xh M