Agjencia Zhurnal.mk.

Qeni endacak sulmon pacientët brenda Klinikës për fëmijë

Shkup, 6 Nëntor – Një qen endacak në qendrën urgjente të Klinikës së fëmijëve në Shkup ka sulmuar një prind të një pacienti.

 

Informacionin për KlanMaqedoni e denoncoi një qytetar i pranishëm në hapsirat e klinkës në momentin e incidentit.

Sakaq, qeni që ka sulmuar është ende i pranishëm në hapsirat e klinikës, ndërsa prindi i fëmijës është më gjendje të mirë shëndetësore.

Related posts

Osmani: Bllokada në BE e Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë e bën rajonin të ndjeshëm

D V

Bekteshi: Qytetarët do të kenë ngrohje deri në fund të sezonit

Xh M

KSHZ ka refuzuar dy kandidatë për kryetarë komunash dhe gjashtë lista për këshilltarë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More