Agjencia Zhurnal.mk.

Qëndroi një natë në izolim, Luizi i ka disa fjalë për Kiarën

Luiz Ejlli dhe Efi Dhedhes kanë qenë dy nga banorët që qëndruan një natë në izolim në një dhomë vetëm, si fitues të “The Voice of Big Brother”.

Ata u shpëtuan nga banorët e tjerë në këmbim të dhjetë mijë eurove nga çmimi final.

Luizi i tha Kiarës se e mori shumë malli për të dhe se brenda në dhomë, mendonte nëse ajo po ia dilte dot apo jo vetëm.

Prezantuesja nga ana tjetër i tha atij se sot e rrethuan të gjithë banorët, duke e komentuar raportin e tyre.

“Në mëngjes isha në këmbë dhe i kisha të gjithë, por kam qenë shumë mirë”, tha Kiara.

Related posts

“Nuk kanë pasur kurrë vajzë të bukur nga Kosova”, kjo video e Rita Orës po bën xhiron në internet

D V

Ish i dashuri i Princeshës Beatrice gjendet i vdekur në një dhomë hoteli në Miami

D V

Sara Gjordeni tregon se në cilin muaj të shtatzënisë është

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky