Agjencia Zhurnal.mk.

Qendrim Gashi mbetet futbollist i lirë, ka dy oferta në tavolinë

Ai ishte pjesë e skuadrës së Lirisë në edicionin e kaluar.

Megjithatë, tashmë ai nuk ka kontratë me skuadrën nga Prizreni dhe nuk është kontaktuar akoma nga klubi për ta vazhduar bashkëpunimin.

GazetaBlic Sport mëson se ai ka dy oferta nga Liga e Parë e Kosovës dhe së shpejti pritet të vendosë për të ardhmen e tij.

Mbetet të shihet se cila do të jetë “aventura” e tij e re në futbollin kosovar.

Related posts

Gjykatësi Tufegxhiq braktisë pozitën, do të bëhet avokat

Redaksia

Agjencia për posta do të mbajë takim publik

Z.H

Besa Kadriu: Korrupsioni prek të gjitha shoqëritë në botë, por dallimi qëndron tek vullneti politik

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More