Agjencia Zhurnal.mk.

Punë e kryer, FC Ballkani arrin marrëveshje me Rustem Hoxhën

Suharekasit janë shumë aktiv në tregun e transferimeve, teksa tani kanë siguruar shërbimet edhe të një futbollisti me përvojë të madhe.

Bëhet fjalë për Rustem Hoxhën, për të cilin “Xhebrailat” kishin shprehur interesim, teksa “Zeri.info” kishte raportuar ekskluzivisht më 26 korrik.

Rustem Hoxha: Teuta bën kthesën me Vllazninë | SHKODRA SPORT

Tani, “Zeri.info” nga burime të sigurta mëson se marrëveshja është arritur dhe se Hoxha nga sezoni i ri do të jetë pjesë e skuadrës së drejtuar nga Bekim Isufi.

Rustem Hoxha në sezonin e fundit ishte pjesë e Teutës, skuadër e cila u shpall kampione në Shqipëri.

Mund të jetë një imazh i 1 person dhe teksti

Hoxha është 30-vjeçar dhe luan në pozitën e qendërmbrojtësit. Më herët, ai ka luajtur edhe te Luftëtari e Kukësi.

Related posts

Regjistrohen 593 raste të reja me Kovid-19, dhjetë të vdekur, 415 pacientë të shëruar

D V

Portieri i mirënjohur, Petrit Tahiri objektiv i shumë skuadrave kosovare

Redaksia

Kallëzime penale kundër tre personave pasi treguan test PCR të rrejshëm në VK “Tabanoc”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More