Agjencia Zhurnal.mk.

Publikohet videoja ku shfaqen Kate Middleton dhe princi William duke ngushëlluar djalin e tyre pas humbjes së Anglisë

Princi William, Kate Middleton dhe djali i tyre, George, ishin në publik në ndeshjen finale të ‘Euro 2020’ në Wembley, ndërmjet Italisë dhe Anglisë.

 

Në një video të re të shpërndarë në rrjetet sociale, shihet çifti mbretëror duke e ngushëlluar djalin e tyre pas humbjes së Tre Luanëve nga Azzurrët.

Italia fitoi pas ekzekutimit të penalltive, ndërsa djali shtatëvjeçar është parë i pikëlluar teksa i shikonte lojtarët e zhgënjyer në fushë.

Më pas është afruar edhe William duke e kapur djalin, duke i folur dhe pastaj e ka nxjerrë ngadalë nga stadiumi.

Reagimi i princit George në momentin e golit të Anglisë u bë hit në internet, pasi ai ishte gëzuar shumë, por më pas ka ardhur zhgënjimi.

Related posts

Ana Kabashi shfaqet tërheqëse edhe në kostumin e natës së Halloween, thekson format e veshur në të zeza

D V

Djali i Eddie Murphyt është në lidhje dashurie ma vajzën e Martin Lawrence

D V

Ditë e veçantë për Dua Lipën, hiti “Electricity” shënon përvjetorin e tretë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More