Agjencia Zhurnal.mk.

Publikohet raporti i DASH-it mbi çështjen shumë me rëndësi, vjen reagimi i LSI-së

Numri dy i LSI, Petrit Vasili ka komentuar raportin e DASH mbi trafikun e qenieve njerëzore për vitin 2021.

Postimi i Vasilit:

DASH i qarte, kembanat bien per rilindjen dhe cdo nderkombetar “pa sy dhe pa veshë”!

Raportet e Departamentit Amerikan te Shtetit ne menyre te njepasnjeshme jane negative dhe shume kritike per qeverine e rilindjes vit pas viti.

Shqiperis e dyta ne bote per drogen, trafikimi i qenieve njerezore ne situate kritike, krimi i organizuar vecse rritet.

Ka vetem nje fajtor: rilindja me Edi Ramen ne krye.

Situata me rende ne 30 vjet pluralizem.

I patolerueshem ekzaltimi i disa te huajve ne Shqiperi, qe bejne sikur nuk shohin dhe nuk degjojne dhe mbeshtesin kete qeveri turpi.

Kembanat e DASH kane kohe qe bien fort jo vetem per rilindjen por edhe per cdo ortak te tij vendas apo te Huaj!

Related posts

“Kurrë mos harro”/ Policia jep detaje nga dëshmitë e Tafanit, gjithçka nisi nga rivaliteti i Laert Haxhiut me bandën e Aldo Bares

Xh M

Tritoli në lokalin e Noizyt, policia zbulon kush janë autorët

Xh M

Procesi i Berlinit në Tiranë, sfidat e integrimit në BE të vendeve të Ballkanit

D V
OFERTË SPECIALE // Domain + Hosting + Uebfaqe për vetëm 400 Euro në vit!
Ofertë Speciale:
Domain + Hosting + Uebfaqe = 400euro!