Agjencia Zhurnal.mk.

Publikohet lista e Francës për Kupën e Botës

Kombëtarja e Francës ka publikuar emrat me lojtarët e ftuar për Kupën e Botës.

Kampionët botëror në fuqi, Franca janë gati për Kupën e Botës në Katar.

 

Selektori Didier Deschamps ka publikuar listën me emrat e ftuar, me disa mungesa të rëndësishme.

Emra si Paul Pogba dhe N’Golo Kante nuk kanë arritur të rikuperohen me kohë për Katarin 2022.

Në listë megjithatë janë përfshirë emra si Kylian Mbappe, Karim Benzema e Ousmane Dembele.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell listën e Francës për Kupën e Botës.

Related posts

Besart Ibraimi dhe Shkendija ndajnë rrugët

Z.H

Kokëçarje të reja për Koeman, Pedri dhe Alba i shtohen listës së të lënduarve te Barca

D V

Real Madrid do të tentojë për Haaland në vitin 2024

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More